Erdemoğlu Holdingin Yatırımları Hız Kesmiyor


Adıyamanlı Hayırsever Erdemoğlu ailesinin yatırımları hız kesmeden devam ediyor. Tut ilçesine yapılan taziye evinin ardından ilçede Kültür Merkezi de yapılacak.

post

 YEREL    26.10.2021 18:24:47  


Erdemoğlu ailesi tarafından Tut ilçesinde yapılan taziye evinde sona yaklaşıldı. Belediye başkanı Mehmet Kılıç, iç dekorasyonu yapılan taziye evinin önümüzdeki günlerde hizmet vermeye başlayacağını ve Erdemoğlu ailesinin Tut ilçesinde bir de Kültür merkezi yapacağını söyledi.

KÜLTÜR MERKEZİ YAPILACAK

Belediye Başkanı Kılıç, Adıyaman’da hayırsever yatırımlarla adından söz ettiren Erdemoğlu ailesinin Tut ilçesine taziye evi’nden sonra Kültür Merkezi yaptırma kararı aldığını belirterek, bu karardan dolayı teşekkürlerini ileti. Erdemoğlu ailesinin Adıyaman bölgesi için bir şans olduğunu belirten Kılıç “Erdemoğlu ailesini aldıkları bu karardan dolayı tebrik ediyorum. Bugüne kadar hiçbir talebimizi geri çevirmediler. Merinos Kültür Merkezi ilçemizin önemli bir boşluğunu dolduracak. Belediye olarak biz de proje aşamasında elimizden gelen her türlü desteği sağlayacağız. Bu vesileyle merhum Mehmet Erdemoğlu’nu rahmetle anıyor, kıymetli evlatlarına teşekkür ediyorum” diye konuştu.ŞEHİRDE BU HAFTA

#erdemoğlu holding,merinos,yatırım,adıyaman,tut