Mansur Yavaş’tan CHP Adıyaman İl Başkanlığına Ziyaret


İsmi Cumhurbaşkanı adayları arasında geçen Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, programda olmamasına rağmen Adıyaman CHP il başkanlığını ziyaret etti. Yavaş’ı Milletvekili, il başkanı ve partililer coşkuyla karşıladı.

post

 Siyaset    05.10.2022 14:52:26  


İsmi Cumhurbaşkanı adayları arasında geçen, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, bir davet üzerine Adıyaman’a iki günlük ziyaret gerçekleştirdi. Dün, GAP havaalanında CHP Milletvekili Abdurrahman Tutdere ve il başkanı Burak Binzet tarafından karşılanan Yavaş, Kahta ilçesine geçti. Başkan Yavaş Kahta Belediyesini ziyaretinin ardından CHP Kahta ilçe başkanlığını ziyaret etti. Akşam bir sünnet düğününe katılan Yavaş geceyi Adıyaman’da geçirdi.

Kahta Belediyesinin yaptığı programda Mansur Yavaş’ın CHP il ilçe ziyaretleri bulunmuyordu. Sosyal medyada haberin paylaşılmasından sonra Mansur Yavaş CHP il merkezine ziyarette bulundu. Burada da milletvekili, il başkanı ve partililer tarafından coşkuyla karşılanan Yavaş partililerle sohbet etti. Yavaş’ın ziyaretine Kahta Belediye Başkanı Yusuf Turanlı’da eşlik etti. Yavaş, buradaki ziyaretin ardından Kahta’da çeşitli tarihi mekanları ziyaret edecek ve Bağ evinde akşam yemeğine katıldıktan sonra Ankara’ya gitmek üzere Şanlıurfa GAP havaalanına hareket edecek. ŞEHİRDE BU HAFTA

 

#mansur yavaş,adıyaman,chp,ziyaret