Belediye Hentbol takımımız göz dolduruyor..


Hentbol 1. Ligi’nde şampiyonluk mücadelesi veren Adıyaman Belediyesi Hentbol Takımı, kendi evinde karşılaştığı Muğla Köyceğiz Belediyespor’u 34-21 mağlup etti.

post

 4    2017-02-27  


Adıyaman Belediyesi Hentbol Takımı, ligin 20. haftasında kendi evinde karşılaştığı Muğla Köyceğiz Belediyesi’ni 34-21 mağlup etti.

Aldığı galibiyetle puanını 33’e çıkararak ikinci sıradaki yerini sağlama alan Adıyaman Belediyesi Hentbol Takımı, önümüzdeki hafta şampiyonluğun güçlü adaylarından İzmir Büyükşehir Belediyespor ile deplasmanda karşılaşacağı maç öncesi moralini yükseltti.

Maç sonunda Muğla deplasmanından aldıkları galibiyetle ilgili değerlendirmede bulunan Adıyaman Belediyesi Hentbol Takımı Başkanı Aykut Dündar, elde ettikleri galibiyetten duyduğu mutluluğu dile getirerek, “Bu sezon şampiyonluk hedefimize ulaşabilmek için elimizden geleni yapıyoruz. Bu hedef doğrultusunda gerek evimizdeki gerekse deplasmandaki bütün maçları kazanmak zorunda olduğumuzu biliyoruz. İnşallah taraftarımızın da desteğiyle bu sezon şampiyon olacağız. Bu anlamda desteğini hiç esirgemeyen Belediye Başkanımız Fehmi Hüsrev Kutlu’ya ve taraftarlarımıza çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu.ŞEHİRDE BU HAFTA

 

adıyaman,adıyaman belediyesi,fehmi hüsrev kutlu,şehirde bu hafta gazetesi,ferhat vural