Adıyaman AK Parti'de Kongre Hazırlığı


AK Parti İl Başkanlığı haftalık olağan yönetim kurulu toplantısında, hafta sonu yapılacak Merkez İlçe Başkanlığı ile Gölbaşı İlçe Başkanlığının 7. olağan kongrelerine yönelik yapılan hazırlıklar konuşuldu.

post

 Siyaset    16.09.2020 10:53:16  


  İl Başkanı Mehmet Dağtekin başkanlığında yapılan toplantıya AK Parti Genel Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın telekonferansla katılırken, Belediye Başkanı Süleyman Kılınç belediye çalışmaları ve gündemdeki  projelerin son durumu, Merkez İlçe Başkanı Mustafa Alkayış kongre hazırlıkları, İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Can Erdoğan ise kırsal kesimde yapılan çalışmalara yönelik birer sunum yaptı.

AYDIN:KONGRELERDE GÜÇLENEREK ÇIKACAĞIZ

  Toplantıya telefonla bağlanan Genel Merkez Disiplin Kurulu Başkanı Ahmet Aydın, salgın nedeniyle ertelenen ve yeniden başlayan kongrelerin hayırlı olması  temennisinde bulunarak  “Her ne kadar fiziki bir mesafe söz konusu olsa da AK gönüllerin bir olduğunu, birlikte çarptığını bu toplantı vesile ise bir kez daha  hissediyoruz. Yine bu toplantı vesile ile bu kutlu davaya emek veren kıymetli kardeşlerimiz ile büyük bir aile olmanın mutluluğunu ve gururunu bir kez daha yaşadık.  Salgın nedeniyle ara verilen kongrelerimize Merkez İlçe ve Gölbaşı ilçe kongrelerimizle yeniden başlıyoruz. İl kongrelerimizden sonra inşallah büyük kongremiz olacak. Her kongre sonrası olduğu gibi bu kongrelerden de güçlenerek çıkacağız ve 2023 hedeflerine de böyle hazırlanacağız. Bu vesile ile kongrelerimizin hayırlı olmasını diliyor, partimize gönül vermiş tüm yol arkadaşlarıma teşekkür ederim” diye konuştu.

BAŞKAN DAĞTEKİN: SAHADAYIZ, GÜÇLÜYÜZ, HAZIRIZ

  AK Parti İl Başkanı Mehmet Dağtekin ise konuşmasında teşkilat olarak her zaman hazır ve güçlü bir şekilde saha çalışmalarına devam ettiklerini belirterek, “AK Parti olarak tevazu, samimiyet ve gayretin merkezinde olduğu bir siyaset anlayışını temsil etme şuuruyla kongrelerimize hazırlanıyoruz. Elbette daha önceki kongrelerimiz büyük kalabalıklarla, heyecan ve coşkuyla yapılıyordu. Ancak pandemi dönemi ile birlikte kongrelerimize Sağlık Bakanlığımızın ve bilim kurulumuzun tavsiyeleri doğrultusunda her türlü tedbirleri alarak hazırlanıyoruz.  Bu kapsamda 19 Eylül Cumartesi günü Merkez İlçe Başkanlığımızın kongresi saat 14:00’da Yeni Mahalle Kalıcı Semt Pazarında, Gölbaşı ilçe kongremiz ise saat 10:00’da düğün salonu bahçesinde yapılacak. Bu arada kadın kolları ve gençlik kollarımızın ilçe ve belde kongrelerini de yine bu tedbirler kapsamında yapıyoruz. İlçe ve belde kongrelerimiz sonrasında ise il kongremizi Kasım sonu itibariyle bitirerek büyük kongremizle de bu süreci tamamlamış olacağız. ‘İnandığın Yolda Yürü’ sloganıyla yürüttüğümüz kongrelerimizle, 19 yıldır ülkemize hizmet eden AK kadrolarımız tecrübeli, cefakâr, fedakar yeni arkadaşlarımızla takviye ederek yolumuza devam edeceğiz" dedi.ŞEHİRDE BU HAFTA

#adıyaman,ak parti,kongre,ahmet aydın,mehmet dağtekin,şehirde bu hafta,merkez ilçe,gölbaşı