Mahalli idareler seçimi için aday adayı başvuruları devam ediyor


31 Mart’ta yapılacak mahalli idareler genel seçimlerinde Belediye Başkanlığı, belediye meclis üyeliği ve il genel meclis üyeliği için aday adaylarının başvuruları devam ediyor. İş insanı Turan Yıldırım, Adıyaman il genel meclis üyeliği için Kahta AK Parti ilçe başkanlığına aday adayı başvurusunda bulundu.

post

 Siyaset    18.11.2023 11:47:24  


   31 Mart 2024 tarihinde Türkiye yeniden sandığa gidecek. Yapılacak mahalli idareler genel seçimlerinde halk, Belediye başkanlarını, belediye meclis üyelerini, il genel meclis üyelerini, mahalle ve köy muhtarlarını seçecek.

Adıyaman’ın Kahta ilçesinde de aday adayı başvuruları devam ediyor. İl Genel Meclisi üyeliği için aday adayı başvurusunda bulunan İş insanı Turan Yıldırım, uzun süredir Kahta da siyasetin içinde olduğunu söyleyerek, “18 senedir AK Partiye üyeyim. Tüm siyasi çalışmalarda yer aldım. İşim gereği köylerdeki sorunları biliyorum. Bu sorunların çözümü için il genel meclisi için aday adayı oldum. Partim teveccüh gösterirse seçileceğimden yüzde yüz eminim, halkımızın çevremizin şahsıma olan güvenini boşa çıkarmayacağım. Köylerimizin yol, su ve her türlü sorunun çözümü için elimden gelen herşeyi yapacağım” ifadelerini kullandı. ŞEHİRDE BU HAFTA

#tran yıldırım,kahta,aday adayı,ak parti,adıyaman