Kuzey Çevre Yolu inşasında sona doğru


Adıyaman Belediyesi Kuzey Çevre Yolu’nda Küçük Sanayi Sitesi’nin yan tarafında ki kısmında asfaltlama çalışmalarını sürdürüyor.

post

 YEREL    08.03.2024 16:12:01  


  Şehrin ulaşım sorununu ortadan kaldırmak adına Adıyaman Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yapımı aralıksız devam eden Kuzey Çevre Yolu’nun Küçük Sanayi Sitesi’nin yan tarafında bulunan kısmında asfaltlama çalışmaları devam ediyor.

  Yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, “Kuzey Çevre Yolunda yürütülen çalışmalarımızı yerinde incelemek adına burada bulunuyoruz. Bu yol güzergahında asfalt çalışmalarımızı tamamladıktan sonra bölgede ciddi bir trafik rahatlaması sağlanacak. İnşallah olağanüstü bir durum olmazsa bu ay sonuna kadar yolu ulaşıma açmayı planlıyoruz. Tabi çalışmalar sonlandıktan sonra daha önce kısmen başladığımız Kuzey yolu Azerbaycan Caddesi ile birlikte ulaşımda büyük bir rahatlama olacak. Ekiplerimiz gece gündüz demeden çalışmalarını sürdürüyorlar. Her birinin emeklerine sağlık” diye konuştu. ŞEHİRDE BU HAFTA

#adıyaman belediyesi, dr süleyman kılınç, şehirde bu hafta