Başkan Kılınç'tan Belediye Personeline İftar Yemeği


Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç 5 yıldır birlikte görev yaptığı Adıyaman Belediyesi çalışanları ile iftar yemeğinde buluştu.

post

 YEREL    27.03.2024 16:30:50  


Adıyaman Belediyesi tarafından her sene olduğu gibi bu Ramazan ayında da belediye personelleri için iftar programı düzenlendi.

Kur-an’ı Kerim tilaveti ve dualar eşliğinde devam eden programda belediye personelleri gün boyu süren mesai sonrası bir araya gelerek, birlikte iftarlarını açtılar.

Düzenlenen iftar programda konuşma yapan Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç; "Öncelikle ilimizi derinden sarsan Asrın felaketi depreminde yitirdiğimiz her bir cana rahmet dilerim. Yaralanan vatandaşlarımıza şifalar diliyorum. Buruk bir Ramazan ayı geçiriyor olsak da inşallah hep birlikte yeniden ayağa kalkacağız. Öncelikle programa katılan tüm personellerimize teşekkürlerimi sunuyorum. Sizlerin gayretli çalışmaları iyi niyeti ve samimiyeti sayesinde birlikte çok güzel işlere imza attık. Birlikte geçirdiğimiz 5 yıl göz açıp kapayıncaya kadar geçti. Varsa sizin üzerinize geçmiş olan bir hakkım sonuna kadar helal olsun. Sizlerin de çok emeği var üzerimde, çok hakkınız geçti bu geçen haklarınızı helal etmenizi temenni ediyorum. Adıyaman’ı daha iyi yerlere getirmek için her daim çalışacağınıza eminim" şeklinde konuştu. ŞEHİRDE BU HAFTA

#adıyaman belediyesi, dr süleyman kılınç, şehirde bu hafta