Erdemoğlu Ailesinin Yatırımları Hız Kesmiyor


Adıyaman'a yaptıkları önemli ekonomik ve sosyal yatırımlarla adından söz ettiren hayırsever Erdemoğlu ailesi, yatırımlarına bir yenisini daha ekledi. Aile, Besni ilçesine 56 dairelik emniyet ve jandarma personel lojmanları yapıyor.

post

 Haberde insan     06.07.2024 14:52:42  


  Besni ilçesine yaptıkları öğrenci yurtları, taziye ve sağlık evleri, deprem konutları, sağladıkları istihdam imkanları ve eğitim hayatına yaptıkları katkılarla doğup büyüdüğü topraklar için bir vefa örneği gösteren Erdemoğlu Holding tarafından Besni ilçesine emniyet ve jandarma personel lojmanları yapılacak.

  Erdemoğlu Holding tarafından yapılacak olan 56 dairelik lojmanların protokolü valilik makamında Vali Osman Varol ve Erdemoğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Erdemoğlu arasında imzalandı.

  İmzalanan protokolde Besni Kaymakamı Çağlar Partal, İl Emniyet Müdürü Cihat Dağdeviren ve İl Jandarma Komutanı Albay Hikmet Uz'da hazır bulundu.

  Erdemoğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Erdemoğlu, "Bugün sosyal sorumluluk çerçevesinde Besni ilçemize yaptığımız yatırımlara bir yenisini daha ekleyerek 56 dairelik Emniyet ve Jandarma personel lojmanlarının Protokolünü imzaladık. Lojmanlarımızı inşallah kısa süre içerisinde tamamlayıp devletimize teslim etmeyi düşünüyoruz. Allah bizlere ömür verdiği sürece bu yatırımlarımızın devamı gelecektir. 56 dairelik emniyet ve jandarma personel lojmanlarının ilçemize hayırlı olmasını diliyorum" dedi.

  Sağladıkları istihdam imkanlarıyla ülkemizde ve ilimizde lokomotif görevi görerek doğup büyüdüğü topraklar için bir vefa örneği gösteren Erdemoğlu ailesine teşekkür eden Vali Osman Varol ise, "Hayırsever Erdemoğlu ailesi tarafından ilimize yapılan yatırımlara bugün bir yenisi daha ekleniyor. Protokolünü imzaladığımız emniyet ve jandarma personel lojmanlarının Besni ilçemize hayırlı olmasını diliyor toplumsal sorumluluk anlayışıyla toplumun sosyal alanda ihtiyaç duyduğu birçok hayra vesile olan hayırsever Ali Erdemoğlu'nun şahsında Erdemoğlu ailesinin bütün bireylerine gönülden teşekkür ediyorum" diye konuştu. ŞEHİRDE BU HAFTA

#erdemoğlu holding,besni,yatırım,adıyaman