Bakın dostlar!


 M. Sadık BEKTAŞ    01-04-2018  


Bakın dostlar, o izlediğiniz diziler, filmler, haberler ve programlar hepsi beyin yıkayan, şiddet öneren, yalan tarih yazan boş eğlenceler. Unutmayın, dünyadaki bütün medya organları hükümetlerin beyin yıkama aracıdır.

Bakın dostlar, Euro oldu 5, Dolar 4 tl, benzin 6 tl. Bu baştakilerin zoruna gitmez, olan siz fakir halka olacak. Onlar nasıl olsa, bedavaya biniyorlar zam onları pek etkilemez.

Bakın dostlar, gerek sanal alemde, gerek bir ortamda, kimse kimseyi eleştiremiyor, çünkü korkuyor, çünkü kendini güvende hissetmiyor.

Bakın dostlar, ne AB ne ABD, kimse bizi Türkiye'yi yada İslam'ı kıskanmıyor, bu tarz içi boş saçma söylemlere inanmayınız. Zaten az biraz dinler tarihini okuyanınız varsa, Hıristiyanlık, Yahudilik ve İslam'ın ayni ailenin üç farklı kardeşi olduğunu bilirler. Bu yüzden, bırakın birbirinizden nefret etmeyi de, sevip, saygı gösterin.

Bakın dostlar, Suriye'de, Yemen'de olan savaşlar, dış güçlerden çok İslam ülkelerinin suçudur. Bu yüzden bırakın gençlerinize kin ve nefret aşılamayı.

Bakın dostlar, ülke eğitimde dibe batmış durumda, Avrupa'ya gelen bir daha dönmek istemiyor ve eminim ki sizlerde çocuklarınızı  İsveç'te, Fransa'da okutmak isterdiniz bu yüzden bırakın bu ülkelere düşman olmayı..

Bakın dostlar, kimse bizi kıskanmıyor bilakis biz onları kıskanıyoruz. Bırakın saçma sapan şiddet içerikli yalan tarih yazan dizileri izlemeyi.

Bakın dostlar, her şeyin özeti olarak diyorum ki,

İkra, bi ismi Rabbike ellezi halaka.