seks shop   sex shop   sex toys   erotik seks shop   gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop  

Bakın dostlar!


Bu makale 2018-04-01 11:40:55 eklenmiş ve 9827 kez görüntülenmiştir.
M. Sadık Bektaş

Bakın dostlar, o izlediğiniz diziler, filmler, haberler ve programlar hepsi beyin yıkayan, şiddet öneren, yalan tarih yazan boş eğlenceler. Unutmayın, dünyadaki bütün medya organları hükümetlerin beyin yıkama aracıdır.

Bakın dostlar, Euro oldu 5, Dolar 4 tl, benzin 6 tl. Bu baştakilerin zoruna gitmez, olan siz fakir halka olacak. Onlar nasıl olsa, bedavaya biniyorlar zam onları pek etkilemez.

Bakın dostlar, gerek sanal alemde, gerek bir ortamda, kimse kimseyi eleştiremiyor, çünkü korkuyor, çünkü kendini güvende hissetmiyor.

Bakın dostlar, ne AB ne ABD, kimse bizi Türkiye'yi yada İslam'ı kıskanmıyor, bu tarz içi boş saçma söylemlere inanmayınız. Zaten az biraz dinler tarihini okuyanınız varsa, Hıristiyanlık, Yahudilik ve İslam'ın ayni ailenin üç farklı kardeşi olduğunu bilirler. Bu yüzden, bırakın birbirinizden nefret etmeyi de, sevip, saygı gösterin.

Bakın dostlar, Suriye'de, Yemen'de olan savaşlar, dış güçlerden çok İslam ülkelerinin suçudur. Bu yüzden bırakın gençlerinize kin ve nefret aşılamayı.

Bakın dostlar, ülke eğitimde dibe batmış durumda, Avrupa'ya gelen bir daha dönmek istemiyor ve eminim ki sizlerde çocuklarınızı  İsveç'te, Fransa'da okutmak isterdiniz bu yüzden bırakın bu ülkelere düşman olmayı..

Bakın dostlar, kimse bizi kıskanmıyor bilakis biz onları kıskanıyoruz. Bırakın saçma sapan şiddet içerikli yalan tarih yazan dizileri izlemeyi.

Bakın dostlar, her şeyin özeti olarak diyorum ki,

İkra, bi ismi Rabbike ellezi halaka.

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer yazıları...

Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 

Arşiv Arama
- -
Anket
ŞehirdeBuHafta Haber Sitesini Nasıl Buldunuz?
Fena Değil
Güzel
İdare eder
Kötü

Adıyaman Haberler, Güncel Haber,Son Dakika Haberleri,yerel haberler
© Copyright 2015 sehirdebuhafta.com. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Adıyaman 1954
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Siyaset
EĞİTİM
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
DÜNYA
E-Devlet
M.E.B.
Adalet Bakanlığı
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi
seks shop